Keuring Limburg noord 2012
De volledige uitslagen zijn beschikbaar via de volgende website
http://www.nsps.nl/Nieuws/Keuringsuitslagen/tabid/127/language/nl-NL/Default.aspx
Veulenkampioen ov. maten: Fabiola vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Reserve veulenkampioen: Fred vd. Eulesberg D. Jacobs –Velden
Veulenkampioen minimaat: Fanna vd. Kronenberg T. Herraets – Kronenberg
Resv. veulenkampioen: minimaat. Factor vd. Hegelsom J. Wagemans – Horst
Jeugdkampioen minimaat: Elke vd. Kleine Steeg W. Metsemakers –Neer
Jeugdkampioen kleine maat Diara vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Jeugdkampioen midden maat: Deni vd. Eulesberg D. Jacobs - Velden
Jeugdkampioen grote maat: Dormany vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Algemeen Jeugdkampioen: Deni vd. Eulesberg D. Jacobs – Velden
Ere wisselprijs voor het beste in Limburg noord gefokte veulen, enter of twenter: Deni vd. Eulesberg D. Jacobs – Velden
Beste bonte pony: Cleo vd. Lorven P. Geurts – Helden Grashoek
Dagkampioen minimaat: Araldine vd. Gr. Woerd: L. Janssen-Hermans – Meerlo
Resv. dagkampioen minimaat: Caja vd. Kronenberg T. Herraets – Kronenberg
Dagkampioen kleine maat: Cill vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Resv. dagkampioen kleine maat.: Camilla vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Dagkampioen middenmaat: Beauty vd. Eulesberg G. Jacobs – Velden
Resv. dagkampioen middenmaat. Beauty vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Dagkampioen: grote maat: Berlinde van Bentjes J. Teelen – Maasbree
Resv. dagkampioen gr. mt. Bella vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Algemeen Dagkampioen: Cill vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Ere Kampioen minimaat: Yasmijntje vd. Schellenkrans Fam. Smeets - Baarlo
Ere Kampioen overige maten: Cill vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Beste voorbrenger t/m 10 jaar Anne Lommen – Velden 9 jaar
Beste voorbrenger t/m 15 jaar Jens van Bree - Smakt 14 jaar
Winnaar Loterij: Dhr. J. Breukers - Leveroy
Keuring limburg-zuid 2012
De volledige uitslagen zijn beschikbaar via de volgende website
http://www.nsps.nl/Nieuws/Keuringsuitslagen/tabid/127/language/nl-NL/Default.aspx
Veulenkampioen ov. maten: Fabiola vd. Breeweg - A. Hendrickx, Horn
Reserve veulenkampioen: Femke v. St. Buggenum - M. Schreurs, Buggenum
Veulenkampioen minimaat: Furby v.d. Lindervelde - P. Verheesen, LInne
Resv. veulenkampioen: minimaat. Fenne v. Mastenbroek - J. Lemmers, Weert
Jeugdkampioen minimaat: Elsje v.d. Kuiperweg - A. Snijkers, Grathem
Jeugdkampioen kleine maat Daphne v. Vrankenhof - B. Vranken, Weert
Jeugdkampioen midden maat: Dominiek v. Ziek - R. Ariaans, Ohé en Laak
Jeugdkampioen grote maat: Doortje v.d. Weerd - H. van Ass, Roermond
Algemeen Jeugdkampioen: Dominiek v. Ziek - R. Ariaans, Ohé en Laak
Ere wisselprijs voor het beste in Limburg zuid gefokte veulen, enter of twenter: Doortje v.d. Weerd - H. v. Ass, Roermond
Beste bonte pony: Dominiek v. Ziek - R. Ariaans, Ohé en Laak
Dagkampioen minimaat: Xera v. Diepenbroek - A. Snijkers, Grathem
Resv. dagkampioen minimaat: Britt v. Vrankenhof - J. Lemmers, Weert
Dagkampioen kleine maat: Carola v.d. Hollestraat - B. Vranken, Weert
Resv. dagkampioen kleine maat.: Chelsey v.d. Lindervelde - P. Verheesen, Linne
Dagkampioen middenmaat: Chanelle v.d. Wijnbeek - A. Winkelmolen, Roggel
Resv. dagkampioen middenmaat: Bonne Fleur v. den Uitweg - W. Bergs, Roggel
Dagkampioen grote maat: Accoord v.d. Ariaanshoeve - R. Riaans, Ohé en Laak
Resv. dagkampioen grote mt. Alexis v.d. Lindervelde - P. Verheesen, Linne
Algemeen Dagkampioen: Accoord v.d. Ariaanshoeve - R. Ariaans, Ohé en Laak
Ere Kampioen minimaat: Xera v. Diepenbroek - A. Snijkers, Grathem
Ere Kampioen overige maten: Polientje v.d. Ariaanshoeve - R. Ariaanshoeve, Ohé en Laak
Beste voorbrenger t/m 10 jaar: Fabiënne Dürselen - 6 jaar
Beste voorbrenger t/m 15 jaar: Sam Zeegers - 12 jaar
De volledige uitslagen zijn beschikbaar via de volgende website
http://www.nsps.nl/Nieuws/Keuringsuitslagen/tabid/127/language/nl-NL/Default.aspx
Veulenkampioen ov. maten: Fabiola vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Reserve veulenkampioen: Fred vd. Eulesberg D. Jacobs –Velden
Veulenkampioen minimaat: Fanna vd. Kronenberg T. Herraets – Kronenberg
Resv. veulenkampioen: minimaat. Factor vd. Hegelsom J. Wagemans – Horst
Jeugdkampioen minimaat: Elke vd. Kleine Steeg W. Metsemakers –Neer
Jeugdkampioen kleine maat Diara vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Jeugdkampioen midden maat: Deni vd. Eulesberg D. Jacobs - Velden
Jeugdkampioen grote maat: Dormany vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Algemeen Jeugdkampioen: Deni vd. Eulesberg D. Jacobs – Velden
Ere wisselprijs voor het beste in Limburg noord gefokte veulen, enter of twenter: Deni vd. Eulesberg D. Jacobs – Velden
Beste bonte pony: Cleo vd. Lorven P. Geurts – Helden Grashoek
Dagkampioen minimaat: Araldine vd. Gr. Woerd: L. Janssen-Hermans – Meerlo
Resv. dagkampioen minimaat: Caja vd. Kronenberg T. Herraets – Kronenberg
Dagkampioen kleine maat: Cill vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Resv. dagkampioen kleine maat.: Camilla vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Dagkampioen middenmaat: Beauty vd. Eulesberg G. Jacobs – Velden
Resv. dagkampioen middenmaat. Beauty vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Dagkampioen: grote maat: Berlinde van Bentjes J. Teelen – Maasbree
Resv. dagkampioen gr. mt. Bella vd. Buitenweg P. Bonants-Janssen - Smakt
Algemeen Dagkampioen: Cill vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Ere Kampioen minimaat: Yasmijntje vd. Schellenkrans Fam. Smeets - Baarlo
Ere Kampioen overige maten: Cill vd. Egchelsehei J. Peeters – Helden Egchel
Beste voorbrenger t/m 10 jaar Anne Lommen – Velden 9 jaar
Beste voorbrenger t/m 15 jaar Jens van Bree - Smakt 14 jaar
Winnaar Loterij: Dhr. J. Breukers - Leveroy
Keuring limburg-zuid 2012
De volledige uitslagen zijn beschikbaar via de volgende website
http://www.nsps.nl/Nieuws/Keuringsuitslagen/tabid/127/language/nl-NL/Default.aspx
Veulenkampioen ov. maten: Fabiola vd. Breeweg - A. Hendrickx, Horn
Reserve veulenkampioen: Femke v. St. Buggenum - M. Schreurs, Buggenum
Veulenkampioen minimaat: Furby v.d. Lindervelde - P. Verheesen, LInne
Resv. veulenkampioen: minimaat. Fenne v. Mastenbroek - J. Lemmers, Weert
Jeugdkampioen minimaat: Elsje v.d. Kuiperweg - A. Snijkers, Grathem
Jeugdkampioen kleine maat Daphne v. Vrankenhof - B. Vranken, Weert
Jeugdkampioen midden maat: Dominiek v. Ziek - R. Ariaans, Ohé en Laak
Jeugdkampioen grote maat: Doortje v.d. Weerd - H. van Ass, Roermond
Algemeen Jeugdkampioen: Dominiek v. Ziek - R. Ariaans, Ohé en Laak
Ere wisselprijs voor het beste in Limburg zuid gefokte veulen, enter of twenter: Doortje v.d. Weerd - H. v. Ass, Roermond
Beste bonte pony: Dominiek v. Ziek - R. Ariaans, Ohé en Laak
Dagkampioen minimaat: Xera v. Diepenbroek - A. Snijkers, Grathem
Resv. dagkampioen minimaat: Britt v. Vrankenhof - J. Lemmers, Weert
Dagkampioen kleine maat: Carola v.d. Hollestraat - B. Vranken, Weert
Resv. dagkampioen kleine maat.: Chelsey v.d. Lindervelde - P. Verheesen, Linne
Dagkampioen middenmaat: Chanelle v.d. Wijnbeek - A. Winkelmolen, Roggel
Resv. dagkampioen middenmaat: Bonne Fleur v. den Uitweg - W. Bergs, Roggel
Dagkampioen grote maat: Accoord v.d. Ariaanshoeve - R. Riaans, Ohé en Laak
Resv. dagkampioen grote mt. Alexis v.d. Lindervelde - P. Verheesen, Linne
Algemeen Dagkampioen: Accoord v.d. Ariaanshoeve - R. Ariaans, Ohé en Laak
Ere Kampioen minimaat: Xera v. Diepenbroek - A. Snijkers, Grathem
Ere Kampioen overige maten: Polientje v.d. Ariaanshoeve - R. Ariaanshoeve, Ohé en Laak
Beste voorbrenger t/m 10 jaar: Fabiënne Dürselen - 6 jaar
Beste voorbrenger t/m 15 jaar: Sam Zeegers - 12 jaar